Menu
Przykłady Haftów
«    Październik 2018    »
PoWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Realizacja Zamówienia

Wzory można wybierać z naszego katalogu lub zaproponować projekt i zlecić nam wykonanie na jego podstawie haftu.

Każdy haft może być wykonany w innych kolorach niż pokazane na grafice lub przykładzie przesłanym do Państwa

Czas realizacji z reguły nie powinien być dłuższy niż 2 dni robocze (w przypadku gotowych wzorów) plus czas przesyłki. Jeśli zamówienie jest większe lub wymaga opracowania wzoru, termin realizacji jest każdorazowo ustalany z Klientem telefonicznie lub za pomocą e-maila.

Zamówione towary wysyłamy pocztą przesyłką rejestrowaną. Na ostateczny koszt zamówienia składa się więc: cena haftu, cena materiału, na którym został on wykonany oraz cena przesyłki i opakowania.

W przypadku wzoru na zamówienie do kosztu dochodzi cena stworzenia wzoru hafciarskiego, która jest każdorazowo uzgadniana z Klientem.

Cena haftu uzależniona jest głównie od ilości wkłuć maszyny.W celu uzyskania wyceny Państwa haftu, należy przesłać plik z projektem w formacie pdf, eps, jpg, gif, na e-mail: Magdalena.Sypniewska@wp.pl podać oczekiwany rozmiar (naszywka)

Na podstawie dostarczonej przez Państwa grafiki, wykonamy projekt w programie haftującym, co umożliwi określenie ilości wkłuć maszyny ( po akceptacji Klienta).

Przy dużych i skomplikowanych projektach doliczana jest dodatkowa opłata za projekt, zawsze Klient jest o tym informowany.

Tagi:

[related-news]

Podobne Artykuły:

    {related-news}
[/related-news]
Drogi Gościu, jesteś niezarejestrowanym użytkownikiem.
Aby się zarejestrować skorzystaj z naszego formularza.

Tagi